Nedostatek financí

0 Comments

Většinou bývá důsledkem špatného zacházení s penězi právě to, co v nadpisu článku uvedeno. Bohužel je takzvané turecké hospodářství v mnoha domácnostech, a co je horší i těch, kteří mají pod palcem státní kasu. Republika zadlužena na sto let, ale zvesela se peníze rozhazují. Ovšem do politiky se nebudeme vměšovat, protože s tím nic neuděláme, i kdybychom volili, nevím koho.

vějíř bankovek

Díra ve finančním rozpočtu nemusí být nijak veliká, dokonce nemusí být žádná, kdy přijde situace, že je třeba investovat, a to bleskově. Jako příklad může být třeba oprava střechy, nebo koupě vozu, na kterém je rodina zdravotně závislá. Nabízí se jedině řešení půjčkou. Nic jiného nepřichází v úvahu. Přivýdělek nepřinese okamžitý zisk. Přinese sice peníze, ale postupně a později. A navíc, je potřeba vyšší částka, řekněme šestimístná, aby se problém vyřešil.

Pravděpodobně si řeknete, co je na tom složitého? Stačí zajít do banky a je to. K tomu jsou ty instituce přece zde. Proto, aby půjčovaly peníze. Vždyť úroky z půjčeného je jeden z jejich základních zisků. Tak šup, šup, jdeme tam.

bankovky v balíku

Nu, tak tam šupšup jděte a uvidíte sami. Pokud vůbec něco dostanete, tak po dlouhých tahanicích. Stačí jedna hloupá stokoruna, která vám bude chybět ve výši příjmu a půjčka vám poskytnuta nebude, protože se nevejdete do jejich tabulek. Možná by vám půjčili, ale ne tolik, kolik potřebujete. A to je problém. Vaše finanční situace se musí řešit jinak a jinde.

Americká hypotéka bez dokládání příjmů je produkt firmy, která na papírování moc nedá a název této půjčky jednoznačně vyjadřuje její politiku. Opravdu nemusíte běhat po podniku a shánět potvrzení o příjmu. Zde se to řeší jinak. A pokud splníte podmínky a podepíšete smlouvu, máte peníze na účtu ještě týž den, maximálně den následující, ale nikdy ne později. Pokud chcete vědět podrobnosti, klikněte na odkaz zde.