Pořiďte si chytré hodinky, z funkcí budete nadšení a hodně vám pomohou!

0 Comments

Chytré hodinky jsou stále populárnější, nejde však jen o módní doplněk, jak by se mohlo zdát. Mohou vám i hodně pomoci. Proč si je tedy pořídit? 

Pořiďte si chytré hodinky, z funkcí budete nadšení a hodně vám pomohou! 

Chytré hodinky lze spojit s mobilním telefonem, což umožňuje mít neustále pod kontrolou své zprávy i hovory. Některými typy chytrých hodinek se dá i realizovat telefonní hovory nebo s nimi můžete i bezkontaktně platit v obchodech. Funkce chytrých hodinek lze ale využít i ke hlídání zdravotního stavu, kontrolovat můžete své sportovní výkony a rovněž díky nim můžete monitorovat to, jak spíte. A to je hodně užitečné. Jak chytré hodinky vybrat a využít je na maximum? 

chytré hodinky

Zvykněte si je nosit, budete nadšení 

Chytré hodinky jsou módní, na ruce vypadají moc pěkně, navíc si lze vybrat z mnoha variant, barev a designů. Můžete mít sportovní hodinky ale i elegantní nebo takové, které lze nosit jako universální pro všechny možné příležitosti. O to, jak vám ale hodinky sluší tady tak úplně nejde. I když samozřejmě máme všichni hodinky zafixované jako módní doplněk, který nám navíc ukazuje čas, v chytrých hodinkách můžete hledat mnohem více. 

Chytré hodinky je ale nutné naučit se nosit po celý den a také v noci. Pokud totiž hodinky nabízí funkci monitorování spánku, můžete se skrze aplikaci nebo přímo z hodinek dozvědět to, jak v noci spíte, kolik hodin spíte kvalitním a tvrdým spánkem, to kdy usínáte, i kdy se probouzíte a hodinky jsou schopné vyhodnotit i to, zda vám spánek stačí s ohledem na vaši denní aktivitu. Hodinky toho ale napoví mnohem více. Pokud je však sundáte, měření nebude přesné. 

sportovní hodinky

Ideální na sportovní aktivity i pro dobu hubnutí 

Na trhu lze najít mnoho druhů chytrých hodinek, dražších modelů i těch levnějších, pokud si budete vybírat, zohledněte hlavně nabízené funkce. Pokud hodně sportujete nebo se chystáte zhubnout, budou se vám hodit funkce jako je počítání kalorií, krokoměr a podobně. Díky tomu můžete zjistit, jak jste aktivní, některé hodinky navíc samy upozorní na to, že například dlouho sedíte u počítače. Hodinky spočítají kroky i to, kolik jste za den spálili kalorií. Umí ale i změřit tlak nebo tep, co vám pomůže mít přehled nejen o kondici ale i celkovém zdravotním stavu.