Pozvěte vaše přátele na fotografickou akci v přírodě

0 Comments

Jezdíte rádi do přírody a zároveň se věnujete fotografování? Pak byste mohli uspořádat pro vaše přátele akci zaměřenou na fotografické experimenty v přírodním prostředí. Příroda je totiž tím nejzajímavějším terénem pro vytváření fotografických námětů, ať už se zaměříte na detail, anebo na panoramatickou fotografii. Jestliže si zvolíte vhodnou lokalitu, můžete tu objevit netušené možnosti, což je pro fotografy doslova hnacím motorem.

jízda do Jižních Čech

Třeboňsko – rádi bychom vám naznačili, že právě zde, na Třeboňsku, je obrovské množství romantických zákoutí, kde můžete svůj záměr bez obav realizovat. Krajina tu byla projektována v období renesance, která sem vnesla obrovskou expanzi rozmanitých přírodních krás, a tak se tu určitě nebudete nudit. Naleznete tu kromě rybničních hrází a vodních ploch také vzrostlé listnaté stromy, jehličnaté lesy, rozlehlé louky, vysázené okrasné remízky, obrovské množství lučních květin, ptactva a hmyzu a mimo jiné i vodních či suchozemských rostlin. Co vás tu také jistě zaujme, je písek, který tu provází prakticky celý horní tok řeky Lužnice, a naleznete jej jak na dně řeky a jejích březích, tak i ve formě písečných přesypů a vytěžených písečných jezer.

Jižní Čechy

Využijte vozidla z autopůjčovny

Co bychom vám mohli doporučit na závěr, je obejít hromadnou dopravu, i když je tamní vlaková trať z Tábora do Veselí nad Lužnicí, Třeboně a Českých Velenic poměrně romantická, a využít raději pronájmu vozidla z autopůjčovny v Praze 9. Budete mít k dispozici vůz v perfektním technickém stavu a budete se moci věnovat své činnosti zcela bez obav, aniž byste řešili cestou nějaký technický problém či nedostatek.

kotě v trávě

A co se týče ubytování, těchto možností je na Třeboňsku celá řada, ovšem nejlépe se asi budete cítit někde na polosamotách, s krásným výhledem, a především tam, kde je klid, ticho a absence civilizačních vlivů.