S muži je to někdy složitější než se ženami

0 Comments

Muži o sobě tvrdí, že to s nimi je snadné, ale že člověk musí přijít na to, jak se k nim chovat, jak s nimi mluvit apod. Něco takového ale klidně mohou tvrdit i ženy o kterých často muži tvrdí, že je to s nimi natolik složité, že to s nějakou ženou, která se jim líbí, kolikrát vzdají, protože něco takového pro ně nebude.

Víte, kolik by mohlo existovat vztahů, kdyby to muži se ženami nevzdávali? Rozhodně mnoho. Bohužel k tomu ale nedošlo, protože daný muž se rozhodl, že do něčeho takového nepůjde a raději se podívá po ženě jiné, se kterou na konec nemusí být tak šťastný, jako s tou, se kterou mohl už dávno být, pokud by to nevzdal. Ve výsledku je to složité se všemi a je jedno, zda se jedná o ženy nebo o muže. U každého člověka je potřeba přijít na to, jak se k danému člověku má někdo chovat, o jakých věcech se s ním můžete a o jakých nemůžete bavit apod. Právě o těchto věcech je.

stojící muž

Rozhodně nelze mít vztah s někým, koho ani neznáte. Pokud se bavíme například o partnerském vztahu, který není pouze vztah s výhodami, kdy ten druhý o tom druhém nepotřebuje nic vědět, protože ani vědět nechce. Pokud bychom se bavili o partnerském vztahu, v tomto případě člověk rozhodně potřebuje vědět, jak to s daným člověkem je nebo není. Je potřeba vědět, co má ten druhý rád, co jej potěší, co mu naopak vadí apod. Bez toho žádný vztah nebude fungovat.

muž a krajina

Pokud byste nevěděli, co má daný člověk rád nebo co naopak člověk rád nemá, je možné, že při první věci, kterou byste udělali tak, jak to daný člověk nemá rád, by to dopadlo tak, že by s vámi daný člověk nechtěl dál nic mít, protože se dle něj neumíte chovat. Mnohým lidem opravdu záleží na tom, jak se daný člověk chová a pokud se například ve společnosti neumíte chovat tak, jak je vhodné, je pochopitelné, že daný člověk nebude mít zájem s vámi ještě někdy někam jít, jelikož mu děláte ostudu. Je dobré si uvědomit, co všechno je potřeba udělat proto, aby vše fungovalo tak, jak fungovat má.